Four Oaks & District Darts League

Preliminary Round Brian Goodman Cup

 Home Team   Away Team
  Oct 8thBishop Vesey7v2Castle Vale Residents
Boldmere St Mikes9v0Deers Leap
Erdington Arrows6v3The Digby
Golden Hind5v4Drakes Drum
Old Oscott Arrows8v1Walmley CSC Flights
Pint Pot Flights5v4Oscott Sports
Red Lion7v2Walmley CSC Arrows
Rosey's Chaps3v6Boldmere Tap
Rosey Mac's4v5Sutton Sports
St Thomas Arrows6v3The Towers
The Boat9v0Oscott Social Club
The Black Signets3v6Rosey Mac's Leopard
Cup Results in detail
 

First Round Brian Goodman Cup

 Home Team   Away Team
  Nov 26thBoldmere St Mikes9v0Sutton Sports
Golden Hind7v2St Thomas Arrows
Rosey Mac's Leopard5v4Boldmere Tap
The Boat9v0Erdington Arrows
Bishop Vesey   Bye
Old Oscott Arrows   Bye
Pint Pot Flights   Bye
Red Lion   Bye
Cup Results in detail
 

Second Round Brian Goodman Cup

 Home Team   Away Team
  Dec 10thBishop Vesey9v0Rosey Mac's Leopard
Old Oscott Arrows3v6Boldmere St Mikes
Red Lion5v4Pint Pot Flights
The Boat4v5Golden Hind
Cup Results in detail
 

Semi-Finals Brian Goodman Cup

 Home Team   Away Team
  Feb 4thGolden Hind5v4Bishop Vesey
Red Lion2v7Boldmere St Mikes
Cup Results in detail
 

First Round Ken Rust Cup

 Home Team   Away Team
  Nov 26thDeers Leap5v4Castle vale Residents
Drakes Drum2v7Oscott Sports
The Digby3v6Rosey Mac's
Walmley CSC Arrows5v4The Towers
Oscott Social Club   Bye
Rosey's Chaps   Bye
The Black Signets   Bye
Walmley CSC Flights   Bye
Cup Results in detail
 

Second Round Ken Rust Cup

 Home Team   Away Team
  Dec 10thDeers Leap4v5Walmley CSC Flights
Oscott Social Club8v1Rosey's Chaps
Oscott Sports5v4Rosey Mac's
Walmley CSC Arrows9v0The Black Signets
Cup Results in detail
 

Semi-Finals Ken Rust Cup

 Home Team   Away Team
  Feb 4thOscott Social Club4v5Oscott Sports
Walmley CSC Arrows8v1Walmley CSC Flights
Cup Results in detail
 

Preliminary Round Coronation Shield

 Home Team   Away Team
  Oct 29thBoldmere St Mikes11v4Walmley CSC Arrows
Boldmere Tap6v9Walmley CSC Flights
Deers Leap7v8Castle vale Residents
Drakes Drum11v4The Black Signets
Golden Hind14v1Rosey Mac's
Old Oscott Arrows8v7Bishop Vesey
Red Lion7v8Erdington Arrows
Rosey's Chaps6v9Pint Pot Flights
Sutton Sports4v11Oscott Social Club
The Boat11v4Rosey Mac's Leopard
The Digby9v6Oscott Sports
The Towers9v6St Thomas Arrows
Cup Results in detail
 

First Round Coronation Shield

 Home Team   Away Team
  Nov 12thCastle vale Residents10v5Walmley CSC Flights
Golden Hind4v11Boldmere St Mikes
The Boat12v3Old Oscott Arrows
The Digby11v4The Towers
Drakes Drum   Bye
Erdington Arrows   Bye
Oscott Social Club   Bye
Pint Pot Flights   Bye
Cup Results in detail
 

Second Round Coronation Shield

 Home Team   Away Team
  Dec 17thBoldmere St Mikes9v6The Boat
Drakes Drum   Bye
Erdington Arrows7v8Pint Pot Flights
Oscott Social Club5v10The Digby
Cup Results in detail
 

Semi-Finals Coronation Shield

 Home Team   Away Team
  Feb 18thDrakes Drum4v11Boldmere St Mikes
Pint Pot Flights11v4The Digby
Cup Results in detail
 

First Round Norman Day Cup

 Home Team   Away Team
  Nov 12thDeers Leap11v4Rosey Mac's
Red Lion11v4Sutton Sports
Rosey Mac's Leopard8v7Boldmere Tap
The Black Signets7v8Rosey's Chaps
Bishop Vesey   Bye
Oscott Sports   Bye
St Thomas Arrows   Bye
Walmley CSC Arrows   Bye
Cup Results in detail
 

Second Round Norman Day Cup

 Home Team   Away Team
  Dec 17thBishop Vesey7v8Rosey's Chaps
Rosey Mac's Leopard7v8Deers Leap
St Thomas Arrows10v5Oscott Sports
Walmley CSC Arrows5v10Red Lion
Cup Results in detail
 

Semi-Finals Norman Day Cup

 Home Team   Away Team
  Feb 18thDeers Leap12v3Rosey's Chaps
Red Lion13v2St Thomas Arrows
Cup Results in detail